Recenze

Dělíme se s vámi o radost a zveřejňujeme e-maily od zákazníků, které nás v poslední době potěšily

 

Dobrý den, dřív jsem to nestihla, ale musím Vám napsat. V úterý 5/3 jste nám přivezli sedací soupravu. Vše proběhlo neuvěřitelně rychle, v pohodě, v pořádku a k mé naprosté spokojenosti. Musím Vaše zaměstnance pochválit. To se v dnešní době moc nevidí a je to bohužel vyjímka.  Vaši firmu budu doporučovat, protože od objednání sedačky až  po dodání vše fungovalo výborně. Děkuji.

Lenka K., Jičín

Trochu pozdě ale přece bych touto cestou navíc rád poděkoval vaším pracovníkům, kteří mi montovali a instalovali 12.6. nábytek v ložnici v Mělníku. Veškerou práci provedli velmi kvalitně a přesně podle mých představ včetně odvozu obalů. Takhle si představuji, že by měly fungovat služby zákazníkům.

Milan R., Mělník
Dobrý večer, dnešní den byl pro nás sváteční...Zasloužili se o to hlavně dva šikovní borci, kteří dopravili k nám až do bytu po hrozných potížích sedací soupravu Molsa, která nás všechny překvapila, když nemohla "projít " dveřmi do bytu?! Pánové byli velice trpěliví v hledání možností,jak na to, byli houževnatí, nechtěli to vzdát a nakonec se věc podařila úspěšně k naší velké radosti. Děkujeme moc za skvělý přístup a jsme rádi, že naši chválu můžeme sdělit i vedení vaší společnosti s dodatkem "važte se takovýchto zaměstnaců", není to v dnešní době samozřejmé.
Zdraví Jana Ř., Boskovice
Vážení,

moc rádi bychom Vám poděkovali za vyřízení naší objednávky, velkou vstřícnost při jejím vyřizování i zajištění dopravy.

Nábytek od vás nadmíru splnil naše očekávání, jste skutečně NEJLEPŠÍ !!!

Když jsme si, to už je hodně dávno, zařizovali byt, nakonec jsme si vybrali nábytek od Dřevodíla Rousínov. V té době to byl velice nadčasový design. Tímto nábytkem se dal vlastně vybavit celý byt a různě kombinovat. Součástí byla i sedací souprava. 

Uběhla poměrně dlouhá doba a my začali uvažovat o výměně sedačky. Hledali jsme ale nějakou, která by se hodila k našemu nábytku, ale i když nabídka byla hodně široká, dlouho jsme nemohli nic najít. Pak jsme ale narazili na váš obchod... Naši snahu ale přerušil náš syn, protože pořídil pejska :), tak jsme tu výměnu sedačky raději trochu upozadili. Letos jsme se k tomu záměru vrátili, a i když jsme se porozhlíželi i jinde, přiznáváme, jednoznačně na plné čáře vyhrál váš obchod. Vaše nabídka a hlavně kvalita je nepřekonatelná.

Sedačka od vás zcela naplnila naše představy a máme z ní velkou radost. 

Děkujeme a přejeme vám hodně spokojených zákazníků.

Marie Ch., Velvary

Dobrý den, vzhledem k tomu, že jsem nenašla žádnou možnost, jak se vyjádřit ke kvalitě vašich služeb, chtěla bych Vám touto cestou sdělit, že jsme byly velmi spokojené s kvalitou dodání sedačky. Oba pracovníci, kteří sedačku přivezli a sestavili, byli skvělí.

Přeji Vám hezký den,
Jitka H., Nový Bor

Dobrý den,
chtěla bych Vám osobně i Vaší prodejně poděkovat nejen za zprostředkování objednávky sedací soupravy, ale i za dovoz do našeho domu. Vaši zaměstnanci byli velmi ochotní, spolehliví a vše proběhlo velmi dobře i s vynesením sedací soupravy do domu. Ještě jednou děkuji za Vaši profesionální práci na dálku a za kvalitní zboží. Obracím se na Vás ještě s jedním přáním, zdali by jste mi mohla odeslat vzorník na čalouněnou válendu boxspring Novo, dále bych se ještě ráda zeptala zadali je možné k sedací soupravě Baltrum doobjednat taburet a zeptala bych se i na cenu polštářů na sedačku. Děkuji. S pozdravem dobrého nákupu u Vás

Jarmila K., Huslenky

Dobrý den,

na konci loňského roku jsem u vás objednala sedací soupravu. Navštívila jsem váš showroom v Lounech a po té jí objednala s paní asistentkou on line. Vše proběhlo v pořádku, bez problémů. Souprava byla dodána bez závad a v termínu. Moc vám děkuji nejen za ochotu a pomoc při výběru, ale i všem ostatním, kteří se na distribuci podíleli, včetně pánů z dopravy kteří byli velmi milí a ochotní. Přeji vám mnoho úspěchů a spousty spokojených zákazníků a ještě jednou moc děkuji.

Adéla Z., Praha 6

Dobrý večer,

sedací soupravu dnes v podvečer dovezli. Jsem velice spokojená s příjemným jednáním kluci byli moc šikovní a sedací souprava předčila moje očekávání jsem šťastná. Přeji ze srdce ať se Vám v Novém roce daří nejen pracovně ale i v soukromém životě s přáním krásného večera.

Zita V., Rájec

Přeji pěkný den,

ve středu 15.9. 2021 jste nám přivezli sedačku PASADENA 2 sofa + taburet. Chci touto cestou poděkovat za překrásnou, pohodlnou, moderní sedačku, je prostě nádherná. Také chci poděkovat za nastěhování, které rozhodně nebylo jednoduché. Vytočit se se sedačkou u nás v malé předsíni je umění, ovšem Vaši zaměstnanci si hravě poradili, sedačku smontovali a postavili na určené místo. Při montáži se dokonce stačili skamarádit s naším jezevčíkem. Moc děkuji a těším se na další nákup u Vás.

Helena B., Plzeň

Chtěla by moc poděkovat za servis pánů, kteří sedačku vynesli do patra a až do obývacího pokoje instalovali. Chovali se mile a profesionálně. Touto cestou moc děkuje za kompletní servis Vaší společnosti.
Zdena S., Liberec

Dobrý den paní Vondráčková.
 Chci poděkovat, za vyřízení objednávky, a ochotu. Přiznám se, že jsem měla hrůzu kupovat tak drahou věc na netu, aniž bych ji viděla. Ale musím říct, že sedačka je úžasná. Budu Vaši firmu všude chválit:-).
Jen jsem chtěla poprosit, našla bych někde nějaké info na běžné ošetřování. S takovou látkou jsem se ještě nesetkala.
Ještě jednou díky za ochotu, a krásné léto. 
Zdraví Anna Š., Příbram

Vážení,

dnes mi byl doručen nábytek od Vaší společnosti na adresu ******* *** Moravská Ostrava. Považuji za svou milou povinnost Vám poděkovat za profesionální a příjemný přístup Vašich zaměstnanců při doručování nábytku, jeho vynesení, vybalení a ustavení. Byla jsem příjemně překvapena ochotou obou pánů, přestože vynášeli nábytek do čtvrtého patra, byli ochotní a nezaznamenala jsem jediný problém.

Ještě jednou děkuji, tímto servisem jste mne skutečně překvapili.

Renáta, O. Moravská Ostrava

Dodávka sedací soupravy

Dobrý den paní Vondráčková,

ráda bych poděkovala za Váš příjemný a vstřícný způsob při zprostředkování nákupu sedací soupravy.
Také bych chtěla poděkovat zaměstnancům, kteří nám zboží přivezli, byli oba moc milí, ochotní a šikovní. 
Bylo nám potěšením s Vámi jednat.
Děkuji.
 
Helena K., Praha

Dodávka ložnice a sedací soupravy

Na základě telefonického rozhovoru s panem Vápeníkem, bych rád poděkoval celému týmu Nejlepší-nábytek.cz. Objednal jsem si komplet ložnici Atlanta a sedací soupravu Barney a i přes nyní „nouzovou situaci“ firma vše dodala v nejbližším možném termínu. Velmi si cením toho, že co jsem si vybral v rámci materiálu, provedení, funkčností nábytku i úprav, které jsem požadoval při objednávce bylo dodáno s rychlým a profesionálním servisem. Pracovnici, co mě nábytek dodali, smontovali a dali ihned do funkčního stavu byli velmi ochotní a patří jim velký dík! Závěrem tedy pokud někdo chce opravdu kvalitní nábytek z masivu, chce firmu, která, se zákazníkem za každé situace komunikuje, tak z mé zkušenosti doporučuji Nejlepší-nábytek.cz. Opravdu se cesta do Loun vyplatí.

Tomáš M., Praha

Dodávka sedačky
 
Dobrý den,
ve středu jste nám přivezli sedačku Malmö. Chci Vám poděkovat za skvělou spolupráci, taky pánové, kteří sedačku přivezli byli velice profesionální. Všude Vás doporučuji a budu doporučovat. Doufám, že se Vaší firmě bude i nadále dařit :).
Dagmar B., Černolice

Dodávka obývací stěny

Vážená a milá paní, tak už má vše své místo a nábytek Correns je nádherný, září v pokoji a krásně voní. Předčilo to naprosto mé očekávání a budí trochu i závist... Děkuji Vám srdečně za Vaši součinnost.  Přeji Vám příjemný adventní čas

Dodání sedací soupravy
 
Dobrý den paní Vondráčková,
nejde jinak, musím napsat. Protože i chválit je důležité. Dnešní doba je bohužel o stěžování a chvály je málo. Dnes mi byla doručena sedací souprava Francesco. Jsem více jak spokojený. Sedací souprava je krásná, dovolil jsem si objednat bez toho, abych viděl, mohl si sednout a tak podobně. Sedačka předčila mé očekávání. Překvapil mě i termín dodání, který byl u dolní hranice slibované lhůty. Rád bych vyzdvihnul komunikaci i poskytované služby. Velmi, ale velmi chválím ony dva chlapíky, kteří sedačku přivezli. V dešti nanosili, vynesli ne zrovna jednoduchým schodištěm, dokonce se při každém kusu zouvali, i když jsem jim několikrát opakoval, aby se nezouvali. Pak sedačku rozbalili a narovnali na místo . Dokonce odvezli obalový materiál. Ještě u toho byli příjemní a komunikativní. Prostě paráda, která se i v dnešní době jen tak nevidí. Jsem taky ze kšeftu, i když s jiným zbožím a musím říct, že bych takovými zaměstnanci rozhodně nepohrdl. Ještě jednou velice děkuji za vše a rozhodně budu chválit a šířit dobré jméno Vaší firmy. 
S pozdravem
Milan V., Hradec Králové
 
Dodávka pohovky
 
Dobrý den,
 
jsem Vaše spokojená zákaznice. Koupila jsem u Vás pohovku SYLT ve venkovském stylu s květinovým desénem.
Pohovka byla doručena dne 13. května t.r.
 
Chci touto cestou poděkovat za Vaše skvělé služby, počínajíc počáteční komunikací s p. Ceplovou, od výběru potahu a zaslání vzorek, výběru barvy nožiček ,atd., pak i dalším pracovníkům, se kterými jsem byla v kontaktu. Nakonec,a ne naposledy, děkuji dopravci a jeho sympatickým a ochotným pracovníkům, co vynesli pohovku dle objednávky do 2.patra, vybalili a umístili na žádané místo v bytě. Odmítli i nabízené osvěžení a spěchali k dalším zákazníkům.
 
Váš profesionální přístup a ochotné a vstřícné jednání je nejlepší vizitkou pro Vaší firmu. Když jsem nabízela Vaše služby svým přátelům, zjistila jsem, že taky nakoupili u Vás nábytek do celého domu a jsou taky nadšeni jako já.
 
Přeji Vám i nadále spokojené zákazníky a další úspěchy Vaší firmě i osobní štěstí Vašim zaměstnancům!
 
S poděkováním a pozdravem
Katarína M., PhD., Ostrava-Hrabová

Dodávka sedací soupravy

"Předem bych chtěla poděkovat za dovoz sedačky Caprice . Je krásná a předčila mé očekávání.Celkově jsem byla velice spokojená s vaším přístupem a vstřícností. Musím pochválit i řidiče.Byli strašně milí.Přesto, že jejich práce je velice náročná a museli sedačku vynést složitě do 6.patra, neztráceli usměv na tváři . Jistě se na vás v budoucnu zase obrátím."

R. Sovíková

Dodávka sedací soupravy

 

"Dobry den, velmi rada bych podekovala za  pristup vasi prodejny, vyrizeni me objednavky-sedaci soupravy dodane dne 29.11. 2017. Jsem mile prekvapena tak profesionalnim pristupem vsech zamestnancu, vcetne dopravy.....chlapcu, kteri behem nekolika minut bez problemu sedaci soupravu slozili. Jste opravdu na urovni a muzete byt prikladem ostatnim. Blizi se konec roku, a proto vam vsem z celeho srdce preji moc a moc zdravi a hodne spokojenych zakazniku. Jste opravdu vsichni skveli. Nadherne dny v roce 2018."

 

I. Oujezdská, Valchov

 

Dodávka ložnicové sestavy

Tímto Vám chci moc poděkovat za dodání a montáže ložnice SAN 69. Tato ložnice je velice krásná, montéři moc šikovní, jsem naprosto spokojená, a za to Vám všem patří veliké poděkování. Váš obchod budu jen doporučovat a zůstanu Vaším spokojeným zákazníkem.

A. Šnorková

Dodávka ložnicového nábytku

V pátek přijeli vaši kolegové s objednanou ložnicí. Protože jsem objednával zboží u vás poprvé a vybíral jsem ji pro našeho zákazníka pouze podle obrázků, trošku jsem se obával, jestli kvalita, provedení, barva, atd. budou odpovídat mému i zákazníkovu očekávání.
Byl jsem mile překvapen jak nábytkem samotným, tak prací vašich kolegů. Zákazník je spokojený rovněž.

 

InteriérDesign, Brno

Dodávka sedací soupravy

 

Vážený týme z Nejlepšího nábytku,

dnes jsem obdržela sedačku Fashion. Mimo spokojenosti se samotným zbožím, bych ráda vyjádřila i spokojenost s ochotou personálu přepravce, jmenovitě pak pánů Faltuse a Valeše. Jejich příjemné chování, ochota sedačku dát na patřičné místo a smontovat ji, ačkoli to nebylo původně smluvně ujednáno, mne velmi potěšila.

 

Ráda dám pozitivní reference Vaší firmě.

 

Doufám, že se má pochvala dostane na správné místo.

 

Pěkný den a ráda opět využiji někdy možnosti objednávky u Vás
 
Machová M., Vacov

 

Dodávka postele

Chtěla bych Vám poděkovat za opravdu krásnou a pohodlnou postel MIA XXL. Jsem ráda, že jsme si s manželem vybrali právě Vás, protože i přes drobný zádrhel v dodací lhůtě je znát česká kvalita výrobku.

Přeji Vám ať se Vám i nadále daří a máte hodně spokojených

zákazníků.

Šefránková J., Praha 10

 

Dodávka sedací soupravy Vážená pani Vondráčková,

dnes mi dovezli od Vás sedací soupravu Royal je perfekní moc děkuji, přeji Vám samé spokojené zákazníky a pokud ještě budu pořizovat nějaký nábytek tak jen u Vás i mojí známí o Vás uslyší přeji mnoho zdaru ...

Karásková H., Telč

 

Dodávka obývací sestavy

"Objednala som si u Vás obývaciu zostavu GOMERA, nábytok bol dodaný, je krásny a sme veľmi spokojní, touto cestou sa chcem poďakovať za výbornú komunikáciu počas zabezpečovania objednávky a tiež za prístup a ochotu zamestnancov, ktorí nám nábytok dodali. Určite Vás budem odporúčať!"

Jedináková K., Zborov nad Bystricou

Dodávka sedací soupravy

"Strasne rad bych Vam chtel podekovat za velice profesionalni pristup Vasich dvou kolegu, kteri mi v patek dovezli sedací soupravu Kenya. Kdyz jsem videl jak je velka a hlavne tezka, tak jsem si rikal, ze to nemohou zvladnout vynyst az do tretiho patra jen ve dvou lidech. Tak jsem se nabidl, ze jim pomohu a oni s dik odmitli, s tim, ze na ne mam pockat doma :) Bohuzel to nebyl jediny problem, ktery nastal. Museli jsme resit jak dostat tak rozmernou sedacku do bytu a to byl problem nejvetsi. Opet musim ocenit snahu Vasich kolegu resit situaci za kazdych okolnosti a dostat sedaci soupravu do bytu. Telefonat na firmu, zjistovani informaci jestli je rozebiratelna nebo neni atd. Takto ma vypadat servis a profesionalni pristup k zakaznikovi. Pozdravujte je a musim rict, mate spravne lidi na spravnem miste."

Novotný R., Nymburk

Objednávka sedací soupravy

"Dekujeme za ochotu Vam i Vasim spolupracovnikum. Jste obchod na urovni. Opravdu. Pohoda v rozhodovani, pristup k zakaznikum. Neda se to porovnat k nekterym obchodum zde v Moste. Kde ruzne zakazy zacinaji u vstupu do prodejny. ... Samotny objekt a interier prodejny krasny."

Plachá J., Most

Objednávka šatní skříně

"V pátek jsem se byla podívat a ptát na skříň Alfa v prodejně v Lounech a v sobotu jsme ji s manželem kupovali v prodejně v Černčicích.

Chtěla bych poděkovat, za velmi vstřícný přístup a velkou ochotu obou pánů v prodejnách, jak v pátek v Lounech, tak v sobotu v Černčicích. To už se dnes jen tak nevidí. Jen tak dál!

Přeji hodně spokojených zákazníků, jako jsme byli my... "

Zemanová M., Louny

Dodávka obývací stěny včetně montáže

"Dekuji za uzasnou spolupraci, dnes rano, presne dle objednani a komunikace, dorazila moje obyvaci stena. Jsem velmi spokojen, panove od Vas byli velmi vstricni a sikovni. Uz jsem Vam poslal kladne hodnoceni a tesim se na dalsi pripadnou spolupraci. Dekuji za kvalitni vyrobek, vstricnost pri dodani a montazi, a znovu dekuji jeste jednou onem dvoum panum."
 
David H., Praha

Dodávka obývací sestavy

 

Dobrý deň,

chcem sa poďakovať za dodanie nábytku a služby vašej firmy. Bol som maximálne spokojný s jednaním ľudí, ochotou, dopravou a priebehom obchodu. Rád vás v budúcnosti doporučím!

 

Milan P., Ostrava

 

Dodávka šatních skříní včetně montáže

 

"...obracím se na Vás s poděkováním za perfektní průběh celé akce. Rychlé dodání a ochota  pánů Novotného a Valeše mne opravdu příjemně 
překvapila. Sama jsem s lidmi na podobné profesi téměř 20 let pracovala a takové zaměstnance by Vám většina firem zcela určitě záviděla. Přeji hodně spokojených zákazníků."
 
Petra Š., Praha 10

 

Objednávka kožené sedací soupravy:


"V prodejně jsem byl  už před 9 ranní – jelo to dobře. Ujal se mi pan J. G. a velmi profesionálně a ochotně mě vše ukázal a poinformoval. Fakt jsem byl velmi spokojen – prodejna je velmi krásná a luxusní !!  Expozice pěkná, všude čisto a příjemně i venku!!! (oproti Kika, Sconto atd. Jste profíci a budu vás rád i já svým známým a kolegům doporučovat. Velká výhoda umístění showroomu  od směru od Prahy – na začátku Loun. Obchod jsme uzavřeli a sedačku jsme závazně objednali dřív mě pan prodavač nechtěl pustit z prodejny - chtěl jsem si to rozmyslet ještě v klidu, ale uzamkl prodejnu!! (ne ne to je legrace). Vážně díky jak fungujete a přeji vám ať to vše vydrží a obchody jdou solidně – tak jak jednáte s námi i vy."

Vladimír J., Ing., Praha 6

Dobrý den,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za krásný nábytek, super komunikaci a spolehlivý dovoz.
 
Hodně úspechů a hezký víkend
 
Monika V., Prostejov

 Vážená slečno Weberová,
rád bych Vám ještě jednou poděkoval za Vaši vstřícnost a milé jednání při řešení mnou způsobeného problému. Stejně bych rád znovu poděkoval vašim montérům, kteří projevili ne vždy vídané pochopení a pomohli v řešení situace.
Přeji Vám hodně spokojených zákazníků a jen úspěchy nejen v práci.


M. Halen, Praha - Zbraslav

 

Dobry den,
se skrini Beta jsme naprosto spokojeni. Skrin je bytelna a uspokojila nase potreby. Dodani zbozi bylo v naprostem poradku, nic nechybelo. V pripade potreby nejakeho zbozi se na Vas radi znovu obratime.

S pozdravem


V. Jandlova, Slavětín

 

Dobrý den,
nábytek je hezký, elegantní, moderní, v pokojíčku 10 ti leté dcery působí velmi hezky. Dodávka byla rychlá, velmi milá a rychlá komunikace ohledně dodání. Nábytek splnil naše očekávání.

Ráda bych ještě jednou touto cestou poděkovala za neuvěřitelnou vstřícnost a ochutu při prosbě o zaslání poškozeného dílu skříně a to vnitřní části šuplíků. Byla jsem mile překvapena, jak rychle bylo možno náhradní díl objednat a dodat, jak milá byla e mailová komunikace s operátorkou a neuvěřitelné překvapení bylo, když nám Vaše společnost zaslala tyto díly zcela zdarma. Velmi děkuji za Vaši společnost jako takovou a za to, že člověk zase opět věří, že jsou na světě ještě lidé, jako vy. Děkuji že jsme mohli nábytek pro dceru objednat právě u Vaší společnost.

M. Herkner, M. Boleslav

 

Jééé dobrý den Leničko !
Obě sedačky jsou v luxusním provedení, jsem velmi spokojena, u Zary jsem nadšená z potahu s teflonovou úpravou, mám ji na chatě, kde je přes zimu vlhko, zatím je jako nová. U výběru Zary oceňuji Vaši trpělivost, úkol byl nesnadný ( vysoký rozklad + vejít se do rozměru.)
Dodávka na 1***
Nábytek splnil mé očekávání stejně tak jako přístup všech zaměstnanců.
Velmi ráda budu Váš obchod doporučovat , což činím !

Pozdrav všem !
I. Bílková, Most

 
Dobrý den,
s kvalitou a vzhledem pohovky, křesel, stolku jsem velmi spokojena. Dodávka proběhla bezproblémově, včetně nastěhování a montáže.
 
S pozdravem
E. Hanušová, Ústí nad Orlicí

Pán Vondráček,

chcela by som Vám (aj pani Weberovej a iným kolegom) poďakovať za vybavenie mojej objednávky (lavica Kelly). Lavica je perfektne vypracovaná, presne takto som si ju predstavovala. Dúfam, že poťahový materiál nám bude dlhé roky slúžiť k spokojnosti a radosti.

Prajem Vám veľa úspechov v osobnom a profesnom živote aj v roku 2015.
J. Smiešková, Slovensko
 

Dobrý den,
nábytek je na místě. Opět pochvala pro Vaše zaměstnance- rychlá montář, příjemné vystupování,ochota. Přimluvila bych se za nějakou tu odměnu na vánoce. Jen si udržte prosím svou kvalitu.Je to super pocit pro mne jako pro zákazníka, když jsem spokojená, jak s prací, tak s vystupováním Vašich zaměstnanců.

Děkuji a přeji krásný zbytek dne
E. Řezníková, Praha 5

 

Vážení pane inženýre Vondráčku a vážený pane Goldhamere,

dne 30.ledna 2015 jsem se stal zákazníkem Vašeho obchodu s nábytkem a objednal  si nábytek do obývacího pokoje a ložnice v hodnotě více než 250 000 Kč. Opravoval jsem po požáru svůj rodinný dům a dne 17. 4 2015 mi bylo zboží přivezeno a smontováno. Objednávku zajišťoval a vyřizoval pan Taušek a zboží mi přivezli a smontovali pánové Jan Ditrich, Milan Valeš, Pavel Faltus, Jaroslav Novotný. Nábytek je krásný kvalitní a jsme s ním nadmíru spokojeni. Ještě větší naše nadšení ale bylo z přístupu Vašich, výše jmenovaných zaměstnanců k naši zakázce. Všichni byli k nám velmi milí, slušní a svým vystupováním i prací s nábytkem prokázali, že jsou skuteční profesionálové. Na tyto zaměstnance můžete být skutečně hrdí, protože vzorně reprezentují dobré jméno Vaši firmy, což  prosazují citlivým vztahem  k zákazníkům, ochotou a pracovitostí. Můžete být na ně hrdí, važte si je  a tlumočte jim prosíme, naše vřelé poděkování. Přejeme Vám i celému Vašemu kolektivu spolupracovníků - zaměstnanců hodně zdraví a dobré obchody.


Vaši zákazníci
I. Ivanov s manželkou, Velký Osek